Відпочинок

Ми хочемо, щоб, завітавши до Климівки, ви відпочили душею та тілом. Саме тому маємо безліч варіантів для активного або пасивного дозвілля: від бані на дровах з відпочинком на сіновалі до настільного тенісу, більярду або ж тихої риболовлі на карасика, карпа чи білого амура в озері екоферми Климівка.

Хочу в Климівку

1

Риболовля

Під час перебування у маєтку Климівка радимо порибалити на коропа, білого амура, товстолоба, окуня чи карасика. Усі необхідні снасті можна орендувати на місці.

2

Дитячий майданчик

Неподалік від головного будинку для ваших дітей обладнано дитячий майданчик із різноманітними гойдалками, гіркою, батутом, пісочницею, а також басейном, що працює у літній період. Майданчик знаходиться на території маєтку, що надійно охороняється, тому ви можете бути абсолютно спокійними щодо безпеки ваших дітей під час їхнього перебування тут.

3

Банька на дровах

Баня при екофермі Климівка побудована за всіма стандартами якості. Ми вважаємо, що найкраще тепло для тіла – природне, саме тому під час будівництві використовували виключно екологічно чисті матеріали – натуральне каміння, вільху та липу. Аби добре попаритися, підготуємо для вас запашні дубові віники, а після – рекомендуємо відпочити на запашному сіновалі, що знаходиться на території екоферми.

4

Гамак

Чесно кажучи, це не активний, а переважно пасивний і неймовірно приємний відпочинок із гарною книжкою в компанії, або співами птахів, яких на території Климівки мешкає багато.

5

Настільний теніс

У теплий сезон на території Климівки можна пограти у настільний теніс. Необхідні для гри м'ячики та ракетки маємо у наявності.

6

Квадроцикли

Для зручного пересування по території маєтку або у якості розваги пропонуємо скористатися нашими квадроциклами – дитячим та дорослим. Для тих, хто вперше спробує себе у ролі водія квадроцикла, маємо чудову пропозицію – інструктаж і 30 безкоштовних хвилин катання. Додаткову інформацію про ціни дізнавайтеся, будь ласка, у керуючого фермою.

7

Більярд

На території гостьового будиночку маємо професійний 10-футовий стіл для гри на більярді. Усе необхідне обладнання – більярдні киї, крейда та шари – є у повній комплектації.

8

Міні-зоопарк

Поблизу головного будинку розташовано невеличкий зоопарк зі свинками, кроликами, голубами, курками та курчатами, качками та каченятами. Ми вважаємо, що діти мають знати, як живуть тварини, яких не зустрінеш у місті.