Ферма

На території Климівки розташовується господарство – екоферма баранчиків Романівської породи, сад та город, а також невеличка пасіка, якими ми надзвичайно пишаємося, адже щодня вкладаємо у них свою працю та любов.

Хочу в Климівку

1

Баранчики

На території маєтку Климівка знаходиться екоферма, де ми вирощуємо баранчиків Романівської породи. Порода ця є унікальною, адже баранчики народжуються повністю чорними, а згодом світліють до попелястого кольору. На відміну від звичайної баранини, у романівців м'ясо більш ніжне та пісне через особливе розташування жиру між внутрішніми органами.

На нашій фермі овечки живуть щасливим життям, адже щодня їх випасають в екологічно-чистій місцевості та годують смачним кормом, що не містить жодних шкідливих домішок. На нашій фермі ви можете не лише скуштувати смачні страви із соковитої баранини, а й замовити м'ясо із собою.

2

Пасіка

У нас ви завжди можете скуштувати на сніданок із налисниками свіжий, екологічно чистий мед із пасіки Климівки, або просто придбати. Наш пасічник Григорій Савович запевняє: вам неодмінно сподобається!

3

Сад і город

У нашому садочку росте близько сотні горіхових та двохсот фруктових дерев. На невеликому городі ми вирощуємо усе необхідне – від картоплі до цукіні та полуниці, для того, аби ваші сніданок, обід чи вечеря були повноцінними.